שאלות נפוצות

כי גלגלי ולודרום מתוכננים ובנויים ברמה הגבוהה ביותר שאפשר ובשיא החדשנות. כול גלגל ולודרום בנוי בעבודת יד אישית של תמיר אשל ולמרות עליונותם האיכותית והטכנולוגית, שיטת המכירה מהיצרן לצרכן שומרת על עלות נמוכה ויחס עלות תועלת גבוה בהרבה מהמתחרים.

כמובן! כול גלגל ולודרום מגובה באחריות מלאה לתקופה של בין 12 ל 24 חודש בהתאם לדגם. בנוסף, היותנו מותג ישראלי מבטיחה טיפול מיידי בבעיות אחריות על מנת שתחזור לרכב באופן מיידי.

כמו כול מוצר, גם גלגלי קרבון נבדלים זה מזה באיכות. בפיתוח גלגלי ולודרום לקחנו בחשבון את כול החששות של משתמשים בגלגלי קרבון כמו איכות הבלימה ביבש וברטוב, עמידות, אריכות ימים, התחממות בבלימה ועוד. גלגלי ולודרום מבטיחים ומקיימים רכיבה בטוחה ומהנה ללא תופעות לואי משום סוג. באחריות!

בניגוד לדעה הרווחת, גם בעליות יש חשיבות ניכרת לאירודינמיקה. כיום ידוע שעד לשיפוע רצוף של 8% הפרופיל האירודינמי חשוב למהירות הרכיבה הרבה יותר ממשקל הגלגל. בנוסף, את רוב זמן הרכיבה שלנו אנחנו מבלים בדרכים בעלות שיפועים קטנים בהרבה כך שבסיכומה של כול רכיבה ניווכח שצלחנו את הדרך עם גלגלי פרופיל עמוק מהר יותר מאשר עם גלגלי ״טיפוס״.

גלגלי טיפוס או גלגלים קלים במיוחד מיועדים לתחרויות נגד השעון בעליה בלבד. בתוואי מסלול מגוון גלגלי פרופיל עמוק עדיפים.

כמובן, גלגלי אלומיניום בפרופילים עמוקים אמנם כבדים יותר אבל הם גם זולים בהרבה מגלגלי קרבון ורוכבים רבים מעדיפים לישם באמצעותם את האסטרטגייה של ״קשה באימונים – קל בקרב״.

לגלגלים היברידים (שילוב של קרבון ואלומיניום) היה חלק מכובד בהסטוריה של התפתחות גלגלי הקרבון אבל הם כבר לא חלק מההווה. 

גלגלים היברידים הם שאריות של התקופה בה יצרנים התקשו לייצר גלגלי קרבון קלינצ׳ר אמינים אבל הפתרון הזה לקה בחסר בתחום המשקל עם תוספת של רבע קילו על פני גלגלי קרבון מלא.

 גלגלי הקרבון מלא של ולודרום אינם נזקקים לאלומיניום על מנת לספק בטיחות – נהפוך הוא: הם יותר בטוחים מכול גלגל היברידי ובאמצעות הציפוי הקרמי למשטח הבלימה הם אף עוצרים טוב יותר מכול גלגל אלומיניום או היברידי, במיוחד ברטוב. לראיה האחריות שלנו על קרבון מלא ארוכה יותר מאשר על פרופיל אלומיניום או היברידי. 

אנחנו מאמינים שכיום קרבון מלא הוא העיצוב הנכון ביותר לגלגלים עמוקי פרופיל כאשר עד לעומק פרופיל של 35 מ״מ אלומיניום מלא מהווה אלטרנטיבה זולה ויעילה.

Site-pro - Web Development | Copyright © velodrome.co.il

054-4990430
לחנות