טכנולוגיה

עבודת יד

עבודת יד קפדנית היא אחד המרכיבים החשובים באיכות של כול גלגל. כול גלגל ולודרום מורכב על ידי תמיר אשל בעצמו. כול השלבים, החל מהתכנון ועד לבקרת האיכות דרך בחירת חומרי הגלם וההרכבה הידנית המוקפדת מתבצעים בסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בתעשייה

Filament Winding

גולת הכותרת של קו הגלגלים החדש של ולודרום לשנת 2022 טמונה בטכנולוגיית הייצור החדשנית שמשנה את כללי המשחק לחלוטין: Filament Winding. לא בכול יום נכנסת לשוק האופניים טכנולוגית ייצור חדשה שמשנה את כללי המשחק אבל בימים אלו זה קורה: לאחר כ 30 שנות ייצור בשיטה שמזכירה "עיסת נייר", דהיינו ריבוד ידני של טלאים והפיכתם באמצעות בישול בתוך תבנית עם שרף למקשה אחת, הגיעה לעולם טכנולוגיית ה Filament Winding: בשיטה זו עובר הייצור מהיד האנושית אל מכונת אריגה אוטומטית ממוחשבת ובמקום השיטה הישנה של ריבוד ידני של טלאים, החישוקים החדישים מיוצרים מסיב קרבון אחד מתמשך ללא כול חיבורים! הטכנולוגיה החדשה מאפשרת ייצור גלגלים חזקים בהרבה, קלים משמעותית ואפס תקלות. בזכות הטכנולוגיה החדשה מתאפשר גם יישום של חידושי עיצוב שלא היו אפשריים בשיטה הישנה כמו עיבוי דפנות ואזורים בהם נדרש חוזק גבוה יותר תוך שמירה על משקל קל באמצעות חיסכון בחומר במקומות בהם הוא נדרש פחות והתוצאה המתקבלת היא ביצועים, בטיחות וחוויית משתמש טובים מאי פעם.

רוחב החישוקים

רוחב החישוקים הוא פקטור קריטי בביצועי הגלגל: מדובר בנושא החם של התעשייה ואנחנו מקפידים להימצא תמיד בחזית הטכנולוגיה בתחום עם רוחב שעולה משנה לשנה בד בבד עם השינוי המתמשך בעיצובי השלדות החדשות והעליה המתמשכת ברוחב הצמיגים.

נאבות

גם לנאבות חלק חשוב בתפקוד הגלגל: תכנון מתקדם, בחירה קפדנית של חומרי גלם, טכנולוגיית ייצור ב CNC מלא (לא יציקה ולא חישול) ואיכות ייצור ללא תחרות מבטיחים ביצועים טובים ואמינות. מסבי פלדה יפנית מעולים מספקים אריכות ימים גבוהה בחלקות מרבית.

צור קשר

ולודרום בע"מ

נייד : 054-4990430

 

התייעץ עם תמיר אשל

Site-pro - Web Development | Copyright © velodrome.co.il

054-4990430
לחנות