טכנולוגיה

עבודת יד קפדנית היא אחד המרכיבים החשובים באיכות של כול גלגל. כול גלגל ולודרום מורכב על ידי תמיר אשל בעצמו. כול השלבים, החל מהתכנון ועד לבקרת האיכות דרך בחירת חומרי הגלם וההרכבה הידנית המוקפדת מתבצעים בסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בתעשייה.

לנאבות חלק חשוב בתפקוד הגלגל: תכנון מתקדם, בחירה קפדנית של חומר גלם, טכנולוגיית ייצור ב CNC מלא (לא יציקה ואפילו לא חישול!) ואיכות ייצור ללא תחרות מבטיחים ביצועים טובים ואמינות. לנאבות שלנו יש גם מספר פטנטים ששמים אותן מעל למתחרים כמו זווית חיבור קטנה מהמקובל לתגובה מידית לדיווש, תחזוקה ללא כלים ותאימות מקסימלית בין הנאבות השונות באמצעות מערך מתאמים חכם. 

רוחב החישוקים הוא פקטור קריטי בביצועי הגלגל: מדובר בנושא החם של התעשייה ואנחנו מקפידים להימצא תמיד בחזית הטכנולוגיה בתחום עם רוחב שעולים משנה לשנה בד בבד עם השינוי המתמשך בעיצובי השלדות החדשות

שיטת שזירת השפיצים 2:1 המיוחדת שלנו, פרי פיתוח של תמיר אשל משנת 1992 הפכה לסטנדרט בתעשיית גלגלי הקצה ומשמשת כיום את טובי היצרנים עבור גלגלי הקצה שלהם… ועדיין, אנחנו עושים את זה טוב יותר ומצליחים להגיע להשוואת מתחים טובה יותר בין שני צדי הגלגל האחורי.

הבטיחות קודמת לכול ולשם כך פיתחנו ציפוי קרמי ייחודי למשטח הבלימה שמאפשר עצירה בטוחה בכול תנאי, ביבש וברטוב וגם בירידות ארוכות, לא כול חשש! בלעדי לגלגלי ולודרום!

Site-pro - Web Development | Copyright © velodrome.co.il

054-4990430
לחנות